• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Producenci odzieży medycznej i fartuchów medycznych

 Producent odzieży medycznej Cherokee Uniforms
Healing Hands odzież medyczna
Barco One Scrubs i uniformyBarco Unify odzież medycznaBarco Grey's Anatomy odzież medycznaBarco Grey's Anatomy odzież medyczna linia Evolve StretchBarco Grey's Anatomy odzież medyczna linia Spandex Stretchmed couture Producent odzieży medycznej Dickies Producent odzieży heartsoulProducent odzieży medycznej Infinity  Producent odzieży medycznej Wock Professional Footwear   Producent odzieży medycznej Tooniforms Producent odzieży medycznej Form Producent odzieży medycznej Genuine Dickies Producent odzieży medycznej Cherokee Workwear Producent odzieży medycznej Promos Producent odzieży medycznej Balance   Producent odzieży medycznej Scholl   Producent odzieży medycznej Revolution Cherokee Producent odzieży medycznej Revolution tech Cherokee    Producent odzieży medycznej Project LAB CherokeeObuwie medyczne Abeba 

Jakie marki odzieży medycznej są dostępne w ofercie sklepu stelo?

Oferujemy profesjonalną, niezbędną do pracy z pacjentem odzież medyczną, przeznaczoną do użytkowania w szpitalach, gabinetach oraz laboratoriach. To, czym przede wszystkim może wyróżniać się nasz sklep to bogata oferta, dzięki której odzież dopasujesz nie tylko pod kątem praktyczności, ale też stylistyki. Tym samym zintegrować ją można z wizerunkiem własnej marki, aby był on w pełni spójny i zindywidualizowany. Każdy obecny w naszym sklepie producent odzieży medycznej odznacza się wysoką jakością swoich produktów. Znajdziesz u nas renomowane marki, takie jak Cherokee, Dickies, Scholl, Luxe, Heartsoul jak i wielu innych sprawdzonych producentów cieszących się zaufaniem pracowników medycznych.

Producenci obuwia medycznego i elementów odzieży medycznej, z czego wybierać?

W naszym katalogu produktów znajduje się szeroki przekrój odzieży i obuwia medycznego o wielu różnorodnych fasonach, zarówno damskich, jak i męskich. Znajdziesz u nas fartuchy, czepki, spodnie, obuwie, bluzy medyczne, a także całe komplety profesjonalnych uniformów.
Rozumiemy jak bardzo wymagająca jest praca z pacjentem, dlatego stawiamy na najważniejsze filary, jakimi są praktyczność i wygoda, nie zapominając również o dbałości o własny wizerunek, czyli estetyce odzieży. To sprawia, że w naszej bogatej ofercie znaleźć można ubrania, zawierające wszystkie niezbędne elementy, które w zależności od specyfiki zawodu, mogą też być zróżnicowane - różne rozmieszczenie kieszeni, odzież antybakteryjną, odporną na wchłanianie płynów, a także z trokami w celu regulacji. Posiadamy w ofercie eleganckie fartuchy medyczne w wielu rozmiarach, ale też bluzy medyczne w bajkowych motywach, które sprawdzą się w gabinetach dla dzieci, umilając wizyty naszym małym pacjentom. Oferujemy również lekkie, antypoślizgowe obuwie medyczne - tak zaprojektowane, aby zapewniały komfort użytkowania nawet po wielu godzinach spędzonych w pracy, odciążając nogi, stopy i plecy. Ponadto wykonane są z antyseptycznych materiałów, co pozwala na zachowanie sterylności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Prezentowana przez nas odzież medyczna pochodzi jedynie od sprawdzonych producentów, więc gwarantujemy jej wysoką jakość i komfort użytkowania.
 

 

KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!