• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Odzież medyczna i obuwie medyczne Wock

Wock Clog to marka powszechnie znana jako producent obuwia medycznego, rekomendowanego dla pracowników służby zdrowia, w szczególności tych pracujących w salach operacyjnych i gabinetach zabiegowych. Uniwersalne buty medyczne Wock nadają się zarówno do pracy w ciągłym ruchu i w pozycjach stojących, ale również wypoczynku, bowiem łączą w sobie techniczne i terapeutyczne funkcje, m.in. rozluźnianie mięśni nóg. To wszystko sprawia, że obuwie operacyjne Wock Clog zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie.

Buty medyczne Wock godne profesjonalistów

 W naszym sklepie znajdziesz obszerną ofertę obuwia marki Wock Clog, które przeznaczone jest do użytkowania przez pracowników medycznych, a przede wszystkim chirurgów, którzy spędzają długie godziny w salach operacyjnych. Do wyboru oddajemy buty Wock różniące się od siebie rozmiarami, kolorem i wykończeniem. Mnogość dostępnych modeli obuwia medycznego Wock pozwoli Ci znaleźć takie rozwiązanie, dzięki któremu przetrwasz nawet najdłuższy dyżur.
 
Obuwie operacyjne Wock Clog to produkty wysokojakościowe - starannie zaprojektowane i wykonane z solidnych, trwałych i odpornych materiałów. Doskonałe tworzywo butów Wock zapewnia właściwości antypoślizgowe, antybakteryjne, a nawet kwasoodporne. Stworzone zostały w taki sposób, by z jednej strony chronić stopy użytkownika, z drugiej zaś zapewniać komfort i wygodę noszenia przez długi czas. Buty medyczne Wock dopasowują się do kształtu stopy i skutecznie amortyzują wszelkie wstrząsy, a także gwarantują bardzo dobrą wentylację powietrza i zapobiegają nadmiernemu poceniu się. To wszystko sprawia, że obuwie medyczne Wock doskonale nadaje się do noszenia nawet podczas wielogodzinnych dyżurów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami butów Wock Clog. W
KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!