• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Obuwie medyczne damskie, męskie oraz unisex

Idealne obuwie medyczne powinno być wygodne i tym samym zapewniać komfort pracy nawet podczas najdłuższych dyżurów. Powinno być także atrakcyjne wizualnie i łatwe w utrzymaniu czystości. Z ogromną przyjemnością oferujemy wysokiej jakości klapki medyczne, które z powodzeniem łączą wszystkie te cechy. W naszym asortymencie znajdą się również sandały medyczne oraz laczki.
Prezentowane przez nas obuwie medyczne jest lekkie i antypoślizgowe, co ma istoty wpływ na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. To obuwie, które wypchnęło z rynku klasyczne chodaki medyczne - obuwie ciężkie, a po wielogodzinnym użytkowaniu zwyczajnie niewygodne. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że oferowane obuwie medyczne jest nie tylko odporne na wilgoć, ale także neutralizują przykre zapachy, hamują rozwój grzybów i bakterii. Z kolei specjalna wkładka absorbująca wstrząsy zapobiega nadmiernemu zmęczeniu nóg. Oferując wyłącznie oryginalne obuwie medyczne sprawdzonych marek, np. takich jak Scholl. Mamy pewność, ze sandały, klapki i laczki zostały wykonane z antyseptycznych materiałów, dzięki czemu nie tworzą środowiska przyjaznego do rozwoju drobnoustrojów, a zarazem są łatwe do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne w pracy w placówkach medycznych. Jako pracownik służby zdrowia jesteś zobowiązany do użytkowania obuwia zmiennego w pracy. Klapki lekarskie czy nowoczesne chodaki medyczne z tworzywa mają Ci zapewnić komfort noszenia przez cały dzień. Warto, aby obok wygody zapewniały również walory estetyczne.
Sprawdź oferty według producentów:
-> Obuwie medyczne Scholl
-> Obuwie medyczne Woc
-> Obuwie medyczne Abeba

Obuwie medyczne damskie ze sklepu STELO

To doskonałe rozwiązanie dla pań, którym puchną nogi po wielu godzinach pracy. Oferowane przez nas obuwie medyczne damskie minimalizuje odczucie dyskomfortu i niweluje ból nóg. Buty szczególnie dobrze sprawdzają się w szpitalach, przychodniach, a także laboratoriach oraz gabinetach kosmetycznych. Gwarantujemy doskonałą jakość obuwia oraz jego nienaganną prezencję w każdym środowisku pracy.
Niezależnie czy swoje obowiązki zawodowe pełnisz w przychodni czy  też szpitalu powinnaś mieć obuwie, które możesz szybko i łatwo założyć oraz zdjąć bez pomocy rąk. Taki komfort użytkowania oferują klapki medyczne dostępne w wariantach lekarskim i pielęgniarskim. Dzięki ich oryginalnej budowie bez problemu wsuniesz stopę w obuwie, a pasek na pięcie zapewni stabilność podczas przemieszczania się oraz długotrwałego stania na nogach. 

Klapki medyczne męskie – funkcjonalność i wygoda 

Wybierając buty medyczne męskie szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności oferowanych rozwiązań. Ze względu na specyfikę wykonywanej pracy oraz częste zdejmowanie i ubieranie obuwia lekarze, pielęgniarze oraz stomatolodzy chętnie wybierają klapki medyczne męskie. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim łatwe i szybkie ubieranie i zdejmowanie, do którego nie musimy angażować rąk. Możliwość zdjęcia lub założenia butów medycznych bez ich dotykania ogranicza do minimum ryzyko zakażenia. Klapki medyczne męskie to również buty charakteryzujące się łatwością do utrzymania w czystości. Wykonane z antyseptycznych materiałów – jak praktycznie wszystkie wyroby obuwnicze w naszej ofercie – nie tylko nie stwarzają przyjaznych warunków do rozwoju drobnoustrojów, ale jednocześnie są szczególnie odporne na uciążliwe zanieczyszczenia. Nie zapomnij dobrać skarpetek w ciekawe wzory do swojego obuwia medyczznego.
KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!