• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Obuwie medyczne damskie, męskie oraz unisex

Idealne obuwie medyczne powinno być wygodne i tym samym zapewniać komfort pracy nawet podczas najdłuższych dyżurów. Powinno być także atrakcyjne wizualnie i łatwe w utrzymaniu czystości. Z ogromną przyjemnością oferujemy wysokiej jakości klapki medyczne, które z powodzeniem łączą wszystkie te cechy. W naszym asortymencie znajdą się również sandały medyczne oraz laczki.
Prezentowane przez nas obuwie medyczne jest lekkie i antypoślizgowe, co ma istoty wpływ na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. To obuwie, które wypchnęło z rynku klasyczne chodaki medyczne - obuwie ciężkie, a po wielogodzinnym użytkowaniu zwyczajnie niewygodne. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że oferowane obuwie medyczne jest nie tylko odporne na wilgoć, ale także neutralizują przykre zapachy, hamują rozwój grzybów i bakterii. Z kolei specjalna wkładka absorbująca wstrząsy zapobiega nadmiernemu zmęczeniu nóg. Oferując wyłącznie oryginalne obuwie medyczne sprawdzonych marek, np. takich jak Scholl. Mamy pewność, ze sandały, klapki i laczki zostały wykonane z antyseptycznych materiałów, dzięki czemu nie tworzą środowiska przyjaznego do rozwoju drobnoustrojów, a zarazem są łatwe do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne w pracy w placówkach medycznych. Jako pracownik służby zdrowia jesteś zobowiązany do użytkowania obuwia zmiennego w pracy. Klapki lekarskie czy nowoczesne chodaki medyczne z tworzywa mają Ci zapewnić komfort noszenia przez cały dzień. Warto, aby obok wygody zapewniały również walory estetyczne.

Obuwie medyczne damskie ze sklepu STELO

To doskonałe rozwiązanie dla pań, którym puchną nogi po wielu godzinach pracy. Oferowane przez nas obuwie medyczne damskie minimalizuje odczucie dyskomfortu i niweluje ból nóg. Buty szczególnie dobrze sprawdzają się w szpitalach, przychodniach, a także laboratoriach oraz gabinetach kosmetycznych. Gwarantujemy doskonałą jakość obuwia oraz jego nienaganną prezencję w każdym środowisku pracy.
Niezależnie czy swoje obowiązki zawodowe pełnisz w przychodni czy  też szpitalu powinnaś mieć obuwie, które możesz szybko i łatwo założyć oraz zdjąć bez pomocy rąk. Taki komfort użytkowania oferują klapki medyczne dostępne w wariantach lekarskim i pielęgniarskim. Dzięki ich oryginalnej budowie bez problemu wsuniesz stopę w obuwie, a pasek na pięcie zapewni stabilność podczas przemieszczania się oraz długotrwałego stania na nogach. Idealnym uzupełnieniem dolnej części outfitu będą joggery medyczne z naszej oferty,

Klapki medyczne męskie – funkcjonalność i wygoda 

Wybierając buty medyczne męskie szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności oferowanych rozwiązań. Ze względu na specyfikę wykonywanej pracy oraz częste zdejmowanie i ubieranie obuwia lekarze, pielęgniarze oraz stomatolodzy chętnie wybierają klapki medyczne męskie. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim łatwe i szybkie ubieranie i zdejmowanie, do którego nie musimy angażować rąk. Możliwość zdjęcia lub założenia butów medycznych bez ich dotykania ogranicza do minimum ryzyko zakażenia. Klapki medyczne męskie to również buty charakteryzujące się łatwością do utrzymania w czystości. Wykonane z antyseptycznych materiałów – jak praktycznie wszystkie wyroby obuwnicze w naszej ofercie – nie tylko nie stwarzają przyjaznych warunków do rozwoju drobnoustrojów, ale jednocześnie są szczególnie odporne na uciążliwe zanieczyszczenia. Nie zapomnij dobrać skarpetek w ciekawe wzory do swojego obuwia medyczznego.
KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!