• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Fartuchy medyczne damskie i męskie

Fartuchy medyczne damskie

Mamy przyjemność zaoferować profesjonalne fartuchy medyczne i laboratoryjne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Proponowane przez nas fartuchy medyczne damskie zapewniają profesjonalny wygląd, a jednocześnie podnoszą komfort pracy. Oferujemy fartuchy dla pielęgniarek i dla lekarek, laborantek, rejestratorek medycznych, a także kobiet wykonujących pracę w zawodach około medycznych. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz starannie wykończone, co korzystnie wpływa na wygodę ich użytkowania. Wszystkie modele doskonale leżą na damskiej sylwetce, dzięki czemu mimo noszenia odzieży roboczej możemy się czuć kobieco i atrakcyjnie.
Prezentowane fartuchy medyczne i laboratoryjne posiadają klasyczny krój, który zawsze i wszędzie prezentuje się elegancko, a jednocześnie zapewnia dużą wygodę noszenia i okazuje się bardzo przydatny w codziennej pracy. Dodatkowo, każdy oferowany przez nas fartuch medyczny damski posiada funkcjonale kieszenie na telefon i inne niezbędne akcesoria. Fartuchy pielęgniarskie i lekarskie z oferty naszego sklepu odznaczają się dużą estetyką. Do tego gwarantują swobodę ruchów, co ma kluczowe znaczenie podczas pracy w szpitalu lub przychodni. Fartuchy medyczne z oferty sklepu STELO to gwarancja jakości i niezawodności! Nie zapomnij dobrać czepka medycznego dla kompletności uniformu.

Fartuchy medyczne dla mężczyzn

Medyczne fartuchy męskie z oferty sklepu internetowego STELO odpowiadają współczesnym potrzebom personelu służby zdrowia. Są estetyczne, funkcjonalne i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. W żaden sposób nie ograniczają ruchów i tym samym zapewniają duży komfort pracy. Doskonale sprawdzają się w szpitalach, przychodniach zdrowia, laboratoriach i innych placówkach medycznych.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom lekarzy oraz personelu medycznego i oferujemy fartuchy męskie z zastosowaniem antybakteryjnej technologii zapobiegającej przemakaniu. U nas znajdziesz klasyczny fartuch lekarski zapinany na guziki oraz fartuch męski o kroju marynarki z klasycznie wykładanym eleganckim kołnierzem. Nasze fartuchy świetnie się noszą i estetycznie prezentują. Każdy dostępny u nas fartuch medyczny męski posiada doskonały krój i funkcjonalne kieszenie.
Niezależnie od tego, jak długo codziennie pracujesz, nasze fartuchy męskie zapewnią Ci odpowiedni komfort. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych marek, dzięki czemu mamy pewność, że nasi Klienci będą zadowoleni z dokonanego wyboru. Każdy dostępny u nas fartuch medyczny męski to połączenie elegancji i wygody. Gwarantujemy doskonałą jakość! Sprawdź także ofertę ekskluzywnej odzieży medycznej.
KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!