• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Bluzy medyczne we wzorki dla kobiet i mężczyzn

Bluzy we wzorki dla lekarzy

Odzież medyczna często postrzegana jest jako nudna i nieciekawa. Dominująca biel, zieleń i błękit, niezbyt atrakcyjne kroje, nieprzyjemne w dotyku tkaniny – czas, aby te wszystkie złe skojarzenia odeszły do przeszłości. Z myślą o lekarzach, pielęgniarkach i fizjoterapeutach, którzy chcą wyróżnić się wyglądem i nie lubią nijakich strojów, przygotowaliśmy kolorowe bluzy medyczne, które zachwycają bogactwem kolorów i oryginalnych wzorów. Czerwony, różowy, żółty – wszystkie te kolory świetnie sprawdzą się na bluzach medycznych. Dodatkowo, kolorowe aplikacje z motywem zwierząt, roślin czy bohaterów kreskówek sprawiają, że bluzy medyczne kolorowe nabierają niebanalnego wyglądu i wspaniale urozmaicają tradycyjny strój lekarski. Każda bluza medyczna we wzory wykonana została w taki sposób, by oprócz ciekawych i oryginalnych walorów wizualnych, zapewniać także wysokie walory użytkowe. Proponowane bluzy medyczne we wzory uszyte są z tkanin o wysokiej jakości, stanowiących połączenie włókien naturalnych i syntetycznych, które zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Na funkcjonalność dostępnej odzieży wpływają natomiast starannie przemyślane kroje, które umożliwiają m.in. bezpieczne przechowywanie drobnych akcesoriów niezbędnych do pracy.

Bluzy medyczne w kolorowe wzorki od stelo, łączące funkcjonalność z modnym designem

Wygoda i unikatowy styl bluz kolorowych, który pozwoli Ci wyrazić swoją indywidualność i dodaje energii nawet w najbardziej stresujących dniach pracy.
W ofercie posiadamy także kolorowe bluzy we wzorki z bajek, które z pewnością przyciągną uwagę najmłodszych pacjentów i przyniosą uśmiech na ich twarze. Wybierane przez osoby ceniące sobie zarówno wygodę, jak i unikatowy styl bluz kolorowych. Tworzone z myślą o tych, którzy chcą się wyróżniać i przekazać pozytywną energię pacjentom.


 
KLUB STELO

Zapisz się żeby otrzymywać specjalne rabaty i unikalne oferty!