Obuwie medyczne dla mężczyzn

 
Obuwie medyczne to niezwykle ważny element stroju pracowników służb medycznych. Lekarze, pielęgniarki, weterynarze, a także pracownicy administracyjni przychodni zdrowia, powinni zadbać o to, aby w pracy zakładać obuwie na zmianę, które zapewni zarówno wygodę, jak i sterylną czystość. Obuwie medyczne męskie powinna cechować lekkość i komfort noszenia, przede wszystkim dlatego, że lekarze mają je na nogach przez cały dzień pracy, w trakcie której często są w ruchu, również w trakcie bardzo długich dyżurów. Godne polecenia są pół otwarte modele wykonane z tworzyw syntetycznych, które łatwo utrzymać w czystości: można je prać, dezynfekować i ozonować, usuwając zabrudzenia i chroniąc przed rozprzestrzenianiem się bakterii oraz wirusów. Dobrze sprawdza się obuwie medyczne męskie wykonane z wysokiej jakości polimerów o właściwościach łagodzących wstrząsy i antypoślizgowych - idealne nawet na najdłuższe dyżury.
 

Obuwie medyczne- wygoda w dobrym stylu

 
Wybierając obuwie medyczne Warszawa warto zwrócić uwagę na modele posiadające otwory wentylacyjne, usprawniające obieg powietrza wokół stopy i zapobiegające nadmiernemu poceniu się sktóry. Anatomiczny kształt, dopasowany do naturalnej budowy stopy, poprawia komfort noszenia i pomaga zredukować ból i dyskomfort, które w nieodpowiednim obuwiu mogłyby dokuczać po całym dniu pracy w przychodni czy też szpitalu. Obuwie medyczne, lekkie i wykonane z antyseptycznych materiałów, które nie tworzą dobrego środowiska do rozwoju drobnoustrojów, takich jak grzyby, bakterie i wirusy, świetnie sprawdza się w przychodniach, gabinetach weterynaryjnych oraz na blokach operacyjnych - wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda i sterylna czystość, tak ważna we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych. Obuwie jest dostępne w wielu ciekawych kolorach: białym, niebieskim, zielonym, a także granatowym, dzięki czemu można łatwo dobrać odpowiednią parę do każdego stroju.

Strona STELO używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij