• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Fartuchy medyczne damskie

Mamy przyjemność zaoferować profesjonalne fartuchy medyczne i laboratoryjne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Proponowane przez nas fartuchy damskie zapewniają profesjonalny wygląd, a jednocześnie podnoszą komfort pracy. Oferujemy fartuchy dla pielęgniarek i dla lekarek, laborantek, rejestratorek medycznych, a także kobiet wykonujących pracę w zawodach około medycznych. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz starannie wykończone, co korzystnie wpływa na wygodę ich użytkowania. Wszystkie modele doskonale leżą na damskiej sylwetce, dzięki czemu mimo noszenia odzieży roboczej możemy się czuć kobieco i atrakcyjnie. 

Prezentowane fartuchy medyczne i laboratoryjne posiadają klasyczny krój, który zawsze i wszędzie prezentuje się elegancko, a jednocześnie zapewnia dużą wygodę noszenia i okazuje się bardzo przydatny w codziennej pracy. Dodatkowo, każdy oferowany przez nas fartuch medyczny damski posiada funkcjonale kieszenie na telefon i inne niezbędne akcesoria. Fartuchy pielęgniarskie i lekarskie z oferty naszego sklepu odznaczają się dużą estetyką. Do tego gwarantują swobodę ruchów, co ma kluczowe znaczenie podczas pracy w szpitalu lub przychodni. Fartuchy medyczne z oferty sklepu STELO to gwarancja jakości i niezawodności!

Żakiety i sukienki lekarskie


Jako alternatywę dla fartuchów lekarskich proponujemy żakiety medyczne i sukienki. Sukienka medyczna to funkcjonalny, a zarazem elegancki uniform pracowniczy, który odznacza się wysokim komfortem użytkowania. Sukienka medyczna podobnie jak fartuch lekarski lub żakiet może być obrana na odzież własną pracownika medycznego lub bezpośrednio na bieliznę – zależy to przede wszystkim od kroju sukienek medycznych oraz indywidualnych preferencji osób je noszących.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania branży ochrony zdrowia i zawodów pokrewnych stale rozszerzamy i uatrakcyjniamy naszą ofertę asortymentową. Dzięki temu obok klasycznych fartuchów lekarskich w kolorze białym znajdziesz proponujemy sukienki medyczne bawełniane (białe i kolorowe) oraz fartuchy medyczne kolorowe. Ofertę fartuchów i sukienek kolorowych kierujemy przede wszystkim do osób współpracujących z najmłodszymi pacjentami – kolorowe uniformy lekarskie są atrakcyjne dla dzieci i pozwalają nawiązać z nimi lepszy kontakt. Jednocześnie fartuchy medyczne i sukienki w kolorze czarnym proponujemy kosmetologom, dietetykom oraz osobom zatrudnionym w prywatnych jednostkach opieki zdrowia. Zapewniają one doskonałą prezencję, jednocześnie wpisując się w identyfikację wizualną wielu marek.

Klientki poszukujące wysokiej jakości odzieży medycznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Fartuchy medyczne oferowane przez sklep STELO są najlepszym dowodem na to, że pracując w szerokorozumianej służbie zdrowia możesz czuć się komfortowo i świetnie wyglądać w każdej sytuacji.
 
Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na kolejne zakupy!

Strona STELO używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij