• Szybka wysyłka w 24h
  • 30-dniowe prawo zwrotu
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Odzież ochronna medyczna dla wymagających

 
W pracy osób wykonujących zawody medyczne, takie jak lekarz, pielęgniarka czy też fizjoterapeuta, odzież ochronna medyczna jest bardzo ważna. Z jednej strony zapewnia ochronę przed zabrudzeniami, o które nie trudno w pracy z pacjentami, a z drugiej- stanowi element silnie identyfikujący lekarzy i innych pracowników medycznych. Jeżeli zdecydujemy się na odzież antybakteryjną, możemy cieszyć się dodatkową ochroną przed zagrożeniami o charakterze bakteriologicznym - ma to szczególnie duże znaczenie w przychodniach zdrowia i szpitalach, w których lekarze stykają się z dużą ilością pacjentów i są narażeni na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Warto pamiętać, że odzież antybakteryjna musi spełniać wszelkie kryteria związane z bezpieczeństwem, takie jak możliwość prania w wysokich temperaturach, ułatwiających utrzymanie jej w sterylnej czystości.
 

Praktyczna i stylowa - odzież medyczna

 
W sklepie internetowym stelo.pl dostępne są różne rodzaje odzieży ochronnej medycznej. Wśród nich znajdziemy wygodne spodnie oraz bluzy medyczne, również antybakteryjne, które sprawdzą się w codziennej pracy, zapewniając komfort, swobodę ruchów i odpowiednią ochronę podczas pracy z pacjentami. Warto pamiętać o odpowiednim obuwiu do pracy, takim jak wygodne, antypoślizgowe buty, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się stóp, przykremu zapachowi oraz rozwojowi grzybów i bakterii. Dobrze sprawdzają się modele ze specjalnie wyprofilowaną podeszwą o anatomicznym kształcie, redukujące zmęczenie nóg nawet podczas długiego dnia w pracy. Dużą popularnością cieszą się także produkty ochrony osobistej, takie jak maski filtracyjne chroniące przed zagrożeniem wirusowym, przyłbice czy też chusteczki do dezynfekcji powierzchni takich jak stoły w  gabinecie, narzędzi medycznych praz rąk. Warto sięgać po produkty z odpowiednimi atestami, o udowodnionej skuteczności w walce z drobnoustrojami takimi jak bakterie czy też wirusy, ponieważ  tylko takie gwarantują efektywną ochronę.
 
Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na kolejne zakupy!

Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na kolejne zakupy!

Strona STELO używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij