Odzież medyczna damska

Profesjonalne ubrania medyczne powinny być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także estetyczne i atrakcyjne wizualnie. Oferowana przez nas odzież medyczna i odzież kosmetyczna damska spełniają wszystkie te warunki. Dostarczamy odzież charakteryzującą się wysoką jakością materiałów, bogactwem krojów, wzorów i kolorów. Od początku naszej działalności stawiamy na sprawdzonych producentów będących gwarancją jakości i niezawodności, jak np. marka Cherokee - najlepiej sprzedająca się marka odzieży medycznej na świecie.

Dostępna w naszym sklepie odzież medyczna damska dla lekarek i pielęgniarek, a także profesjonalna odzież kosmetyczna damska to szeroki wachlarz ubrań obejmujący obuwie medyczne, bluzy, fartuchy, czepki i spodnie – kompletny strój medyczny damski, który doskonale sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy, zapewniając wysoki poziom higieny oraz komfort ruchów. Prezentowane ubrania medyczne odznaczają się niezwykłą starannością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Nasze ubrania medyczne damskie zapewniają niezwykłą swobodę ruchu, a jednocześnie są bardzo kobiece. Dzięki zastosowaniu doskonałej jakości materiałów, w tym materiałów typu Sateen Stretch, prezentowana odzież medyczna damska świetnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Jako osoba zatrudniona w jednostkach medycznych oraz profesjonalnych gabinetach kosmetycznych z pewnością docenisz prezencję, jaką odznacza się każdy oferowany przez nas strój medyczny damski, a także jego funkcjonalność.

Mundurki medyczne

Mundurek medyczny to uniwersalny, a zarazem funkcjonalny uniform zawodowy, który doskonale sprawdzi się podczas wykonywania pracy w zawodach medycznych i około medycznych. Jego zaletą jest duża wygoda oraz możliwość zestawiania ze sobą poszczególnych elementów stroju, dzięki czemu noszone w pracy mundurki medyczne są zawsze czyste, schludne i zapewniają i odpowiadają standardom higieny przyjętym w danej placówce. 

W zależności od potrzeb i preferencji oferujemy klasyczne i jednokolorowe mundurki medyczne i pielęgniarskie, oraz odzież w wydaniu nowoczesnym w rozmaitych kolorach  i wzorach, dzięki czemu Twój mundurek medyczny nigdy Ci się nie znudzi. U nas można znaleźć odzież w przeróżnych wzorach jak np. sympatyczne zwierzaki, motywy kwiatowe i geometryczne - ich wybór z pewnością przypadnie do gustu małym pacjentom, z którymi pracujesz jako lekarka, stomatolog czy pomoc dentystyczna. Jesteśmy przekonani, że w naszych ubraniach każda kobieta, lekarka czy pielęgniarka, będzie czuła się modnie i komfortowo. Sklep internetowy STELO to bogactwo wzorów mundurków pielęgniarskich i medycznych dedykowanych specjalnościom takim jak weterynaria, stomatologia czy pediatria oraz gwarancja zawsze dobrej jakości. Serdecznie zapraszamy!

Strona STELO używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij