Damskie czepki medyczne

Sala operacyjna rządzi się swoimi prawami i wymogami. Tutaj niezbędne jest zachowanie wyjątkowej higieny i sterylności. Jednym z niezbędnych elementów stroju chirurga i całego personelu asystującego, są czepki chirurgiczne, znane również jako czepki operacyjne. Są one idealnym rozwiązaniem na zapewnienie właściwej ochrony.

Sklep internetowy STELO oferuje wysokiej jakości damskie czepki medyczne. Dostępne u nas czepki operacyjne to produkty stworzone z zachowaniem najwyższych standardów. Są atrakcyjne wizualnie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Oferowane przez nas damskie czepki medyczne dostępne są w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwiej dobrać je do innych elementów ubioru i tym samym stworzyć profesjonalny i estetyczny wygląd. Damskie czepki operacyjne wykonane są z delikatnych materiałów, posiadają regulowane troki oraz gumkę zbierającą z tyłu, co bardzo podnosi komfort pracy. Dodatkowo specjalna wkładka frotte skutecznie absorbuje pot. Damskie czepki chirurgiczne ze sklepu STELO to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności!

Strona STELO używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij